3 grudnia 2021

Inauguracja Programu Akademia Sukcesora

Wystąpienie Inauguracyjne: dr Adrianna Lewandowska
Networking online, wprowadzenie do struktury programu, przekazanie materiałów do pracy indywidualnej nad ścieżką rozwoju talentów

Programowo: 2h

 

INDYWIDUALNA ŚCIEŻKA ROZWOJU – styczeń 2022

Każdy uczestnik będzie miał wykonany test kompetencji i talentów oraz w dowolnym terminie – umówi się na 3 indywidualne konsultacje z trenerem biznesu, coachem i psychologiem

 

NOWOŚĆ! Każdy uczestnik otrzymuje także 2 indywidualne sesje mentoringu finansowego, w czasie których wykona test wiedzy o finansach i controllingu oraz zdiagnozuje wraz z ekspertem Szymonem Trzebiatowskim obszary wymagające rozwoju!

 

11-12 luty 2022

Spotkanie stacjonarne w Poznaniu: sprint strategiczny

Podejmowane tematy programowe: Mistrzowskie strategie metodologii Family & Business Strategy oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym uczestnikom spotkania

Programowo: 16h

11-12 marca 2022

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty employer brandingowe

Podejmowane tematy programowe: Firma Rodzinna to marka – ja to marka! Jak opracować własną markę i skutecznie ją komunikować oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym przez Mentora i Gospodarza zjazdu.

 

Spotkanie online z przedsiębiorcą z firmy rodzinnej Grupa Wróbel, który podzieli się doświadczeniem i opowie o własnej firmie rodzinnej oraz rodzinie biznesowej.

W drugiej części dnia, uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze grupy i podejdą do warsztatu praktycznego w temacie finansów i controllingu, który będzie podsumowaniem pracy indywidualnej z prowadzącym sesje mentoringu finansowego: Szymonem Trzebiatowskim.

Programowo: 16h

 

 

22-23 kwietnia 2022

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty o przywództwie i różnicach kulturowych

Podejmowane tematy programowe: Skuteczne przywództwo i Różnice pokoleniowe w firmie rodzinnej oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym przez Mentora i Gospodarza zjazdu.

 

Programowo: 16h

 

13-14 maja 2022

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty finansowe

Podejmowane tematy programowe:  Sesja mentoringu finansowego oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym przez Mentora i Gospodarza zjazdu

Programowo: 16h

 

24-25 czerwca 2022

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe: Zarządzanie konfliktem i Komunikacja w rodzinie biznesowej oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym.

Programowo: 16h

 

 

9-11 września 2022

Zjazd w firmie rodzinnej GRUPA MOKATE, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe: Proces sukcesji i Siła ładu rodzinnego,  International management i Innovation management. Temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym przez Mentora i Gospodarza.

Programowo: 24 h

20-21 października 2022

Kongres NextGeneration i Absolutorium Akademii Sukcesora

Podejmowane tematy programowe: Kongres NextGeneration i Absolutorium Akademii Sukcesora 2022 wraz z oficjalnym wręczeniem dyplomów

Programowo: 16h

 

Uwaga: kolejność realizacji wyżej wymienionych tematów może ulec zmianie w czasie trwania programu, z uwagi na jak najwyższy poziom dopasowania tematów poruszanych podczas zjazdów do wyzwań stawianych nam przez Mentorów i Gospodarzy zjazdów.