26-27 października 2024

SPRINT STRATEGICZNY

Podejmowane tematy programowe: nowoczesne modele biznesowe i wdrażanie strategii

Programowo: 16h

 

INDYWIDUALNA ŚCIEŻKA ROZWOJU – listopad 2024

Każdy uczestnik będzie miał wykonany test kompetencji i talentów oraz w dowolnym terminie – umówi się na 2 indywidualne konsultacje z trenerem biznesu, coachem.

 

Każdy uczestnik otrzymuje także 2 indywidualne sesje mentoringu finansowego, w czasie których wykona test wiedzy o finansach i controllingu oraz zdiagnozuje wraz z ekspertem Szymonem Trzebiatowskim obszary wymagające rozwoju!

 

6-7 grudnia 2024

Zjazd w firmie rodzinnej, controlling zarządczy

Podejmowane tematy programowe: Controlling w firmie rodzinnej. Praca warsztatowa w formule gamifikacji na przykładzie przedsiębiorstwa rodzinnego oraz praca na case study.

Programowo: 16h

 

7-8 lutego 2025

Zjazd w firmie rodzinnej, komunikacja w rodzinie biznesowej

Podejmowane tematy programowe:  International management, Zarządzanie konfliktem i komunikacja w rodzinie biznesowej oraz warsztaty praktyczne, realizujące wyzwanie projektowe.

Programowo: 16h

 

11-12 kwietnia 2025

Zjazd w firmie rodzinnej, nowoczesne przywództwo

Podejmowane tematy programowe: Profesjonalne przywództwo i Innovation Management oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym.

Programowo: 16h

 

9-10 Maja 2025

Zjazd w firmie rodzinnej, marka firmy rodzinnej i marka osobista

Podejmowane tematy programowe: Firma Rodzinna to marka – ja to marka! Jak opracować własną markę i skutecznie ją komunikować oraz świadome przywództwo oraz warsztaty praktyczne, realizujące wyzwanie projektowe.

Programowo: 16h

 

6-7 czerwca 2025

Zjazd w firmie rodzinnej, sukcesja i ład rodzinny

Podejmowane tematy programowe: Proces sukcesji, Różnice pokoleniowe w firmie rodzinnej i Siła ładu rodzinnego. Temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym przez Mentora i Gospodarza.

Programowo: 16 h

 

 

Uwaga: kolejność realizacji wyżej wymienionych tematów może ulec zmianie w czasie trwania programu, z uwagi na jak najwyższy poziom dopasowania tematów poruszanych podczas zjazdów do wyzwań stawianych nam przez Mentorów i Gospodarzy zjazdów.