Grudzień 2022

Inauguracja Programu Akademia Sukcesora

Networking online, wprowadzenie do struktury programu, przekazanie materiałów do pracy indywidualnej nad ścieżką rozwoju talentów

Programowo: 2h

 

INDYWIDUALNA ŚCIEŻKA ROZWOJU – styczeń 2023

Każdy uczestnik będzie miał wykonany test kompetencji i talentów oraz w dowolnym terminie – umówi się na 3 indywidualne konsultacje z trenerem biznesu, coachem i psychologiem

 

Każdy uczestnik otrzymuje także 2 indywidualne sesje mentoringu finansowego, w czasie których wykona test wiedzy o finansach i controllingu oraz zdiagnozuje wraz z ekspertem Szymonem Trzebiatowskim obszary wymagające rozwoju!

 

10-11 luty 2023

Spotkanie stacjonarne w Poznaniu: sprint strategiczny

Podejmowane tematy programowe: Mistrzowskie strategie metodologii Family & Business Strategy oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym uczestnikom spotkania

Programowo: 16h

 

3-4 marca 2023

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe: Firma Rodzinna to marka – ja to marka! Jak opracować własną markę i skutecznie ją komunikować oraz świadome przywództwo oraz warsztaty praktyczne, realizujące wyzwanie projektowe.

Programowo: 16h

 

14-15 kwietnia 2023

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe: Controlling w firmie rodzinnej. Praca warsztatowa w formule gamifikacji na przykładzie przedsiębiorstwa rodzinnego oraz praca na case study.

Programowo: 16h

 

12-13 maja 2023

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe:  International management, Zarządzanie konfliktem oraz warsztaty praktyczne, realizujące wyzwanie projektowe.

Programowo: 16h

 

16-17 czerwca 2023

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe: Profesjonalne przywództwo i Innovation Management oraz temat związany z wyzwaniem biznesowym.

Programowo: 16h

 

8-10 września 2023

Zjazd w firmie rodzinnej, warsztaty tematyczne

Podejmowane tematy programowe: Proces sukcesji i Siła ładu rodzinnego,  Komunikacja w rodzinie biznesowej, Różnice pokoleniowe w firmie rodzinnej. Temat związany z wyzwaniem biznesowym postawionym przez Mentora i Gospodarza.

Programowo: 24 h

 

12-13 października 2023

Kongres NextGeneration i Absolutorium Akademii Sukcesora

Podejmowane tematy programowe: Kongres NextGeneration i Absolutorium Akademii Sukcesora 2022 wraz z oficjalnym wręczeniem dyplomów

Programowo: 16h

 

Uwaga: kolejność realizacji wyżej wymienionych tematów może ulec zmianie w czasie trwania programu, z uwagi na jak najwyższy poziom dopasowania tematów poruszanych podczas zjazdów do wyzwań stawianych nam przez Mentorów i Gospodarzy zjazdów.