Drzwi Otwarte #3
13 stycznia (14:00-15:30)

Zastanawiasz się czy program Akademii Sukcesora jest dla Ciebie? Masz szereg pytań i chciałbyś usłyszeć odpowiedzi od osób, które… były na Twoim miejscu? Połącz się z nami ONLINE podczas naszych finalnych Drzwi Otwartych! To już trzecia tura! Spotkanie planujemy 13 stycznia od 14:00 – 15:30. Będą z nami Absolwentki Akademii Sukcesora: Anna Andre z Andre Abrasive Articles oraz Dominika Wajnert z WAJNERT Meble, inicjatorka programu: dr Adrianna Lewandowska, mentor biznesu: Roman Wieczorek oraz ekspert prowadzący szereg spotkań w ramach programu: Szymon Trzebiatowski!

Na rozpoczęcie spotkania, planowane jest wystąpienie tematyczne dr Adrianny Lewandowskiej. Dalsza część spotkania będzie moderowaną dyskusją pomiędzy kandydatami, Absolwentami oraz ekspertami Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – jeśli chcesz z nami porozmawiać i zderzyć się z praktyką – napisz do Marietty: mlewandowska@ibrpolska.pl która koordynuje program.
Dla uczestników Drzwi Otwartych #3 – mamy przygotowaną niespodziankową zniżkę! Do zobaczenia!

Akcja #levelUP

Jeśli znasz Sukcesorkę, Sukcesora z Firmy Rodzinnej, którzy chcą poznać innych następców, zdobyć praktyczną wiedzę, spotkać wyjątkowych właścicieli firm rodzinnych – to powiedz jej / jemu o tym programie! Jeśli z Twojego polecenia nowy kandydat się zgłosi, zostanie Uczestnikiem IV edycji Akademii Sukcesora i powie, że informację ma od Ciebie – weźmiesz udział w akcji #levelUP!

Zasady akcji #levelUP

Jeśli ktoś się zapisze z Twojego polecenia, otrzymujesz pakiet 4 sesji mentorskich w temacie, który dla Ciebie jest najbardziej interesujący. To pakiet sesji, które ułożone w cyklu rozwoju pozwolą zdefiniować 4 główne obszary ważne dla skutecznego przeprowadzenia zmiany (GROW):

  1. Goal / CEL, na którym będziesz chciał się skupić w pracy z mentorem
  2. Reality / RZECZYWISTOŚĆ, w której funkcjonujesz
  3. Options/OPCJE jakie są dla Ciebie ważne, generowanie nowych możliwości
  4. Way / WYBÓR, wola zmiany, etap w którym zdecydujesz jak chcesz zmiany wprowadzić

Wspaniali eksperci czekają na możliwość indywidualnej pracy z Tobą!

Regulamin Akcji znajduje się TUTAJ!

Stypendium dr Herwiga Friedaga

W Instytucie Biznesu Rodzinnego od wielu lat działamy na rzecz przedsiębiorczości rodzinnej, spotykamy szereg rodzin biznesowych i widzimy, jak ogromny potencjał drzemie w młodym pokoleniu, które niejednokrotnie wprowadza rodzinne firmy na nowy poziom działania, kształtując tym samym naszą gospodarkę. Wiemy także jak fundamentalne znaczenie ma odpowiednia edukacja i świadomość tego, jak przygotować się do nowej roli. Czasem jednak, na drodze do rozwoju staje brak środków.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, masz otwarte serce i ogromną wolę, aby swoim rozwojem przyczyniać się do wsparcia swojej rodziny biznesowej ale nie możesz sobie teraz na to pozwolić – opisz nam swoją historię!

Jednorazowo przyznajemy STYPENDIUM DR HERWIGA FRIEDAGA – wspaniałego międzynarodowego eksperta, który od lat wspiera firmy w budowaniu strategii rozwoju i jest przyjacielem Instytutu Biznesu Rodzinnego – dla osoby, która zgodnie z jego życzeniem, którym jest wsparcie młodego pokolenia w trudnej sytuacji, może uczestniczyć w programie ze 100% zniżką.

Dowiedz się więcej o fundatorze Stypendium: dr Herwig Friedag

Pobierz broszurę IV edycji Akademii Sukcesora!

Aby pobrać plik, należy podać swój adres mailowy.
Uwaga: harmonogram i pełen program może ulec aktualizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania korespondencji od Instytut Biznesu Rodzinnego Sp. z o. o. i Fundacja Instytut Biznesu Rodzinnego informującej o projektach i działaniach statutowych realizowanych przez w.w jednostki (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”).