Drzwi Otwarte #4
14 Grudnia (13:00-14:00)

Zastanawiasz się czy program Akademii Sukcesora jest dla Ciebie? Połącz się z nami ONLINE podczas 4 edycji drzwi Otwartych!  Spotkanie planujemy 14 grudnia od 13:00 – 14:00.

Tematem prelekcji dr Adrianny Lewandowskiej będzie:

„Gucci – prestiż, rodzina, własność i pułapki sukcesyjne … czego możemy się nauczyć na tym przykładzie”.

 

Tylko 30% firm rodzinnych przechodzi skutecznie do drugiego pokolenia. Dane te pokazują, że krajobraz polskiej przedsiębiorczości, bez odpowiedniego przygotowania spowoduje, że nastąpi destabilizacja w wielu branżach, a może też i konsolidacji rynku – kiedy duże marki zaczną wykupować niewielkie rodzinne biznesy. Rodzinne biznesy utracą swoją tożsamość – zostaną wchłonięte przez większych producentów. Gdy dodamy do tego wszystkiego niechęć młodego pokolenia do przejmowania biznesów po rodzicach, gdzie w Polsce zaledwie 8% sukcesorów z firm rodzinnych deklaruje chęć przejęcia biznesu od rodziców, to wyzwanie sukcesji staje się jeszcze bardziej istotne. Aby transfer wiedzy, władzy i własności był skuteczny należy się dobrze przygotować. Warto więc wiedzieć, jakie pułapki mogą się pojawić podczas procesu, aby w nie nie wpaść.

Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – jeśli chcesz z nami porozmawiać i zderzyć się z praktyką – napisz do Agaty: aszymczak@ibrpolska.pl która koordynuje program.
Dla uczestników Drzwi Otwartych #3 – mamy przygotowaną niespodziankową zniżkę! Do zobaczenia!

Dołącz do Webinaru:  https://app.livewebinar.com/572-855-668

Akcja #levelUP

Jeśli znasz Sukcesorkę, Sukcesora z Firmy Rodzinnej, którzy chcą poznać innych następców, zdobyć praktyczną wiedzę, spotkać wyjątkowych właścicieli firm rodzinnych – to powiedz jej / jemu o tym programie! Jeśli z Twojego polecenia nowy kandydat się zgłosi, zostanie Uczestnikiem V edycji Akademii Sukcesora i powie, że informację ma od Ciebie – weźmiesz udział w akcji #levelUP!

Zasady akcji #levelUP

Jeśli ktoś się zapisze z Twojego polecenia, otrzymujesz pakiet 4 sesji mentorskich w temacie, który dla Ciebie jest najbardziej interesujący. To pakiet sesji, które ułożone w cyklu rozwoju pozwolą zdefiniować 4 główne obszary ważne dla skutecznego przeprowadzenia zmiany (GROW):

  1. Goal / CEL, na którym będziesz chciał się skupić w pracy z mentorem
  2. Reality / RZECZYWISTOŚĆ, w której funkcjonujesz
  3. Options/OPCJE jakie są dla Ciebie ważne, generowanie nowych możliwości
  4. Way / WYBÓR, wola zmiany, etap w którym zdecydujesz jak chcesz zmiany wprowadzić

Wspaniali eksperci czekają na możliwość indywidualnej pracy z Tobą!

Regulamin Akcji znajduje się TUTAJ!

Stypendium dr Herwiga Friedaga

W Instytucie Biznesu Rodzinnego od wielu lat działamy na rzecz przedsiębiorczości rodzinnej, spotykamy szereg rodzin biznesowych i widzimy, jak ogromny potencjał drzemie w młodym pokoleniu, które niejednokrotnie wprowadza rodzinne firmy na nowy poziom działania, kształtując tym samym naszą gospodarkę. Wiemy także jak fundamentalne znaczenie ma odpowiednia edukacja i świadomość tego, jak przygotować się do nowej roli. Czasem jednak, na drodze do rozwoju staje brak środków.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, masz otwarte serce i ogromną wolę, aby swoim rozwojem przyczyniać się do wsparcia swojej rodziny biznesowej ale nie możesz sobie teraz na to pozwolić – opisz nam swoją historię!

Jednorazowo przyznajemy STYPENDIUM DR HERWIGA FRIEDAGA – wspaniałego międzynarodowego eksperta, który od lat wspiera firmy w budowaniu strategii rozwoju i jest przyjacielem Instytutu Biznesu Rodzinnego – dla osoby, która zgodnie z jego życzeniem, którym jest wsparcie młodego pokolenia w trudnej sytuacji, może uczestniczyć w programie ze 100% zniżką.

Dowiedz się więcej o fundatorze Stypendium: dr Herwig Friedag