Akcja #levelUP

Jeśli znasz Sukcesorkę, Sukcesora z Firmy Rodzinnej, którzy chcą poznać innych następców, zdobyć praktyczną wiedzę, spotkać wyjątkowych właścicieli firm rodzinnych – to powiedz jej / jemu o tym programie! Jeśli z Twojego polecenia nowy kandydat się zgłosi, zostanie Uczestnikiem VI edycji Akademii Sukcesora i powie, że informację ma od Ciebie – weźmiesz udział w akcji #levelUP!

Zasady akcji #levelUP

Jeśli ktoś się zapisze z Twojego polecenia, otrzymujesz pakiet 4 sesji mentorskich w temacie, który dla Ciebie jest najbardziej interesujący. To pakiet sesji, które ułożone w cyklu rozwoju pozwolą zdefiniować 4 główne obszary ważne dla skutecznego przeprowadzenia zmiany (GROW):

  1. Goal / CEL, na którym będziesz chciał się skupić w pracy z mentorem
  2. Reality / RZECZYWISTOŚĆ, w której funkcjonujesz
  3. Options/OPCJE jakie są dla Ciebie ważne, generowanie nowych możliwości
  4. Way / WYBÓR, wola zmiany, etap w którym zdecydujesz jak chcesz zmiany wprowadzić

Wspaniali eksperci czekają na możliwość indywidualnej pracy z Tobą!

Regulamin Akcji znajduje się TUTAJ!

Stypendium dr Herwiga Friedaga

W Instytucie Biznesu Rodzinnego od wielu lat działamy na rzecz przedsiębiorczości rodzinnej, spotykamy szereg rodzin biznesowych i widzimy, jak ogromny potencjał drzemie w młodym pokoleniu, które niejednokrotnie wprowadza rodzinne firmy na nowy poziom działania, kształtując tym samym naszą gospodarkę. Wiemy także jak fundamentalne znaczenie ma odpowiednia edukacja i świadomość tego, jak przygotować się do nowej roli. Czasem jednak, na drodze do rozwoju staje brak środków.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, masz otwarte serce i ogromną wolę, aby swoim rozwojem przyczyniać się do wsparcia swojej rodziny biznesowej ale nie możesz sobie teraz na to pozwolić – opisz nam swoją historię!

Jednorazowo przyznajemy STYPENDIUM DR HERWIGA FRIEDAGA – wspaniałego międzynarodowego eksperta, który od lat wspiera firmy w budowaniu strategii rozwoju i jest przyjacielem Instytutu Biznesu Rodzinnego – dla osoby, która zgodnie z jego życzeniem, którym jest wsparcie młodego pokolenia w trudnej sytuacji, może uczestniczyć w programie ze 100% zniżką.

Dowiedz się więcej o fundatorze Stypendium: dr Herwig Friedag

Pobierz broszurę V edycji Akademii Sukcesora!

Aby pobrać plik, należy podać swój adres mailowy.
Uwaga: harmonogram i pełen program może ulec aktualizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania korespondencji od Instytut Biznesu Rodzinnego Sp. z o. o. i Fundacja Instytut Biznesu Rodzinnego informującej o projektach i działaniach statutowych realizowanych przez w.w jednostki (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”).