LOGO_IBR

Instytut Biznesu Rodzinnego jest think tankiem zajmującym się pozyskiwaniem i upowszechnianiem wiedzy o firmach rodzinnych w Polsce. Powstał z inicjatywy dr Adrianny Lewandowskiej, zaangażowanej od wielu lat zarówno naukowo, jaki i biznesowo w tematykę przedsiębiorczości rodzinnej.  Celem działania Instytutu Biznesu Rodzinnego jest zwiększanie poziomu profesjonalizacji polskich firm rodzinnych, poprzez szerzenie wiedzy, dobrych praktyk, prowadzenie i publikowanie wyników badań naukowych, rozwój i szerzenie wiedzy oraz wymianę doświadczeń krajowych i zagranicznych.

„Na co dzień spotykam się z firmami rodzinnymi, rozmawiając z nimi o codziennych wyzwaniach i kierunkach rozwoju. Widzę zaangażowanie i pasję młodych liderów, ich determinację, chęć rozwoju i ogrom wysiłku, który wkładają w rozwój przedsiębiorstw rodziców. Widzę ich ogromny głód wiedzy i chęć nauki, ich ciągłe dążenie do bycia najlepszym. Sukcesorzy zdobywają wiedzę i doświadczenie w różny sposób, na uczelniach, szkoleniach, stażach zagranicznych, w firmie rodzinnej i poza nią. To jednak wciąż było za mało.

Na runku polskim wciąż brakuje programów managerskich skierowanych do młodych następców z firm rodzinnych. Programów, które obok kompetencji stricte biznesowych uwzględniałyby dynamikę biznesu prowadzonego przez rodzinę i rodzinne wartości. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Akademię Sukcesora – program managerski, w którym sukcesorzy uczyć się będą od najlepszych przedsiębiorców z firm rodzinnych! Do programu zaprosiliśmy Mentorów z największych polskich przedsiębiorstw, którzy wiedzą będą się dzielić zapraszając do swoich przedsiębiorstw.

Jeśli stoisz przed sukcesją i wiesz, że chcesz rozwijać firmę swoich rodziców – ten program jest dla Ciebie! Jeśli czujesz, że przyszłość należy do Ciebie i chcesz się do niej przygotować – ten program jest dla Ciebie! Jeśli zależy Ci nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale i na poznaniu dobrych praktyk polskich firm, które odnoszą sukcesy – ten program jest dla Ciebie!

Zapraszam do dołączenia do Akademii Sukcesora – grona przyszłych liderów firm rodzinnych!

dr Adrianna Lewandowska, MBA
Lider Merytoryczny Programu

Kontakt

Napisz do nas, jeśli chcesz
dowiedzieć się więcej!

Instytut Biznesu Rodzinnego
Bazar Poznański
ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

www.ibrpolska.pl
info@ibrpolska.pl
+48 61 307 14 27